Продавець Обивочные и одежные ткани розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
400 відгуків
Обивочные и одежные ткани
+38097-907-68-80
+380979076880
+380939902903

Тканина

Тканина

Тканина — це полотно , яке виготовляється на верстаті шляхом взаємопереплетення ниток. Полотно тканини складає дві і більше переплітаються системи ниток які розташовуються перпендикулярно.

Основными счетаеют нити идущие в доль ткани, утком называют нити расположенные поперек ткани. Соответственно эти нити имеют название: Основные или Уточные. Так как переплетены нити в тканях- это служит одним из покозателей строения ткани. Основные нити и Утоные переплетаются одна с другой в заданном порядке для необходимого рисунка.  Это влияет на образование ткани с характерной для данного переплетения структурой, внешним видом, свойствами.

Бывают переплетения простые Главные или Гладкие, бывают Саржевые или Атласные,а так же комбинированые.

Потрібно відрізняти тканини від текстильних полотен, вироблених іншими способами : трикотажних полотен, що виробляються шляхом в'язання, тобто їх утворення пов'язане петельними рядами, нетканих матеріалів (до яких можна відносити також валяльно-повстяні і холстопрошивные матеріали).